Aktualności

Fotonika na Targach IT. Zapraszamy do Wrocławia!

careercon_logo
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Targach IT, które w sobotę, 15 listopada 2014 roku odbędą się we Wrocławiu. Targi przeznaczone są dla osób, które interesują się branżą IT i wiążą z nią swoją karierę zawodową. W wydarzeniu wezmą udział także nasi przedstawiciele, którzy pod bacznym okiem opiekuna merytorycznego Fundacji Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów – dr Tomasza Nasiłowskiego zaprezentują specjalnie przygotowany pokaz „Fotonika kluczową technologią rozwoju urządzeń IT”.

W trakcie pokazu zostaną zaprezentowane, między innymi, wyjątkowe, opatentowane urządzenia wykorzystujące najnowocześniejsze światłowody mikrostrukturalne, opracowane w pełni przez firmę InPhoTech. Uczestnicy pokazu dowiedzą się również jak rozwój fotoniki wpływa na różne dziedziny nauki i życia, takie jak: medycyna, energetyka, obronność czy fotowoltaika.

Targi IT odbędą się w sobotę, 15 listopada 2014 we wrocławskim Hotelu Mercure, przy placu Dominikańskim 1.

Pokaz „Fotonika kluczową technologią rozwoju urządzeń IT”
rozpocznie się o g. 14.00.
W godzinach 9.00 – 15.00 zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska, przy którym dowiecie się Państwo, czym zajmuje się Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów.

Więcej informacji na temat Targów IT na stronie:
http://careercon.pl/event/kariera-it-15-11-2014-wroclaw/