Neon Shake Advertising

Post Image

Neon Shake Advertising to agencja reklamowa realizująca zlecenia z zakresu projektowania graficznego, reklamy i marketingu.

Agencja zapewnia kompleksową obsługę działań promocyjnych i reklamowych, od pomysłu po realizację. W ofercie Neon Shake znajduje się opracowywanie strategii komunikacyjnych oraz promocyjnych. Współpraca z Agencją zapewnia stały dostęp do światowych trendów, nowinek technologicznych i analiz najświeższych kampanii z każdego zakątka globu.

Agencja szczyci się sukcesami w opracowywaniu dużych kampanii reklamowych dla międzynarodowych koncernów, rebrandingem globalnych marek oraz bogatym doświadczeniem w produkcji spotów telewizyjnych, które były emitowane m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Rosji.

Podmiot ten wniesie do Klastra Fotoniki i Światłowodów niezwykle istotną wiedzę na temat budowania i zarządzania marką, a jego doświadczenie związane z prowadzeniem kampanii reklamowych, znajomością zagadnień marketingowych oraz opracowywaniem strategii pomoże wzmocnić pozycję Klastra Fotoniki i Światłowodów na rynku oraz podnieść poziom konkurencyjność jednostek wchodzących w jego skład.