FIBRAIN Sp. z o.o.

Post Image

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm produkujących nowoczesny osprzęt światłowodowy wykorzystywanych na rynku telekomunikacyjnym, w przemyśle, automatyce oraz sieciach miejskich. Odbiorcami firmy są również partnerzy zagraniczni, w tym znane koncerny światowe uczestniczące w projektach FTTH na całym świecie.

Spółka posiada doświadczony zespół produkcyjny, własne nowoczesne laboratorium kontroli jakości, dział badawczo-rozwojowy oraz potencjał finansowy do prowadzenia działań inwestycyjnych związanych z technologią fotoniczną i światłowodową. Jako przedsiębiorca o ugruntowanej pozycji na rynku FIBRAIN wniesie do Klastra Fotoniki i Światłowodów także swój potencjał wytwórczy, technologiczny, dystrybucyjny oraz wiedzę na temat zarządzania przedsiębiorstwem, a także znajomość rynku.

FIBRAIN został wielokorotnie nagrodzony i wyróżniony zarówno za osiągnięcia w dziedzinie jakości produkcji, jak również wzorową postawę etyczną prezentowaną we wszystkich obszarach działalności.

Spółka znalazła się w gronie Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej stając się tym samym gospodarczym ambasadorem województwa Podkarpackiego. Została także nagrodzona certyfikatem koncernu Reichle de Massari (producenta złącz E2000), jak również wyróżnieniem przyznawanym w ramach programu Rzetelna Firma w 2010 roku.