y>

Aktualności


Klaster Fotoniki i Światłowodów na Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki, Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 26-27.02.2020 w Kielcach

Piknik naukowy 2020

Zapraszamy do udziału w najbliższej edycji targów ENEX i ENEX Nowa Energia 26 - 27 lutego 2020 roku!

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia to jedne z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Każdego roku przyciągają one tysiące zwiedzających zainteresowanych tematem energii.

Targi ENEX od wielu lat stanowią miejsce spotkań przedstawicieli branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii. Imprezy te przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.


Klaster Fotoniki i Światłowodów weźmie udział w targach energetycznych ENEX 2020 dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym z chęcią porozmawiamy o światłowodowych czujnikach prądu do monitorowania systemów elektroenergetycznych oraz poruszymy temat wykorzystania techniki światłowodowej w procesie monitorowania sieci wysokich napięć elektrycznych.

Więcej o wydarzeniu na stronie: www.targikielce.pl/enex

Spotkajmy się na TARGACH ENEX 2020 w Kielcach!